Sohbet Bizimmekan Bedava Mobil Sohbet | HarikaFm.Net - Online Radyo Dinle Harika Fm
 • Orhan Cennet:

  müslüm gürses sigaraa herkze ıyı yayınlar

 • özgür:

  merhabalar

 • Hayalet:

  Burası cok guzel kernel abi ii ki varsın tskler hepınızı sevıorum

 • defne:

  bu bana gelsin işte gidiyorum bir şey demeden

 • YuŞa:

  Merhaba , istanbul’dan katılıyorum cok beğendim. ☺

 • Hayalet:

  kernel abi seni cok sevıyorum

 • songül kocatepe:

  bulunsun

 • Hayalet:

  slm bn halil lütfen engellı kardeslerımıze yardım edelım tskler

Mesaj gönderin!


Şu anda çalan: Radyo OnLıne...

mobilplayer
Bizimmekan Bedava Mobil Sohbet

paylaş:

Arkadaşına Öner Yazdır
27.17.2017 tarihinde admin Tarafından Yazıldı.
371 views Okunma
0 yorum

Sohbet

Bizimmekan sohbet yaklaşık 12 yıldır sizlere doyumsuz, enfes bir sohbet hizmeti sağlıyor. Bu hizmet`in başlıca sebepleri tamamıyla sizlere göre hazırlanması sizlerin sorunsuz bir şekilde sohbet edebileceği şekilde kurulmuştur. Bizimmekan sohbet ile bir aşırı kullanmakta olanları sohbet odalarımız da arkadaşlığına gerek önemli bir ilişkilere şahit olduğumuz günler de oldu. Duyguların hem iyi hem de kötü her tarafını bizimmekan ile yaşadık. Siz kıymetli kullanıcılarımıza da yaşattık. Bir çok insanlar bizimmekan ile hayatını değiştirirken biz de onların değişimin mutluluğunu paylaştık.

BizimMekan Sohbet Amacı Nedir?

BizimMekan Sohbet sitesinin tek bir amacı bulunur. Oluşan bütünlüğü, huzurlu ve seviyeli bir biçimde bir arada tutarak, şahısların kültür, bilgi açısından da biraz da bireyin kendine olan özgüvenini daha da kuvvetlendirmek adına amac güdmektedir. Bir çok aşırı insanların gerçek hayatta cesaret edemediği bir aşırı şeyi Bizimmekan Sohbet`de cesaret olarak sizlere vermektedir. erek sizlerin en fazla şekilde sohbet edebilmesi ve bunu düzen içerisin de kaliteli bir sohbet olanağı sağlamasıdır. 12 sene boyunca amaçları doğrultusun da herzaman Kullanıcının Güvenliği`de bir amaç tutularak kişilerin özellerine konuşma pencerelerine karışılmamaktadır. Bizimmekan ile sohbetin en kalitesini sizlere amaç olarak tutmuştur. Bu amacından da, hiç vazgeçmemiştir vazgeçmeyecektir de..

BizimMekan da Sohbet parasız Mi?

BizimMekan isminden anladığınız üzere burada herşey bizim. Biraz da Bizimmekan`ın amaçlarına baktığımız zaman Bizimmekan sohbet`in tamamıyla parasız bir sohbet sitesi olduğunu da anlamamız güç olmayacaktır. BizimMekan açıldığı günden bugüne kesinlikle kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmemiştir. istisna pozisyonlarda olan durumlar ve bu ürünü satın alanların kendi isteklerine göre yapılandırmaya giren ölçüler dışarısın da dediğimiz gibi Bizimmekan`da 12 yıldır olan bir kalitenin, benimsemişliğin ve bedava şekilde sunulan en fazla arkadaşlık sohbet sitesi olduğunu siz değerli kullanıcılarımızın da bizleri seçmesiyle beraber anlıyoruz. BizimMekan da parasız bir sohbet anlatılmaz yaşanır! Kuracağınız güzel dostluklar nice arkadaşlıklar ve çok fazla hususi ilişkiler herşeyin yolunun başladığı ilk nokta kısaca BizimMekan diyebiliriz. nedeni ise; bizimmekan adıyla yaptığı kaliteli işler ve başarı öncelik şekilde kullanıcısının isteklerini benimsediği yönden her zaman kalitesini kullanıcılar üzerine kurmuştur. Bu yüzden bizimmekan`a girmek sohbet etmek ücretsizdir!

BizimMekan da Mobil Sohbet

BizimMekan`da sizler için yapılan yenilikler, geliştirmeler hız kesmeden devam etti. Yaklaşık 12 yıllık bir birikimin deneyimi olan sohbet profesyonelliği sizler için her yer den sohbet edebilmesi için Mobil sohbet imkanıda sağladı. Bir çok fazla yazılımlar ve dizaynlar doğrultusun da ios, android v.b sistemlere göre ayarlanmış akıllı telefonlar`ın desteklediği sistemlerin bir çoğu yönünden giriş yapabileceğiniz mobil sohbet de artık bizimmekan da hizmetinizdedir! Bizimmekan mobil sohbet görseliyle beraber de, ayrı bir sohbet kalitesi ortaya koymaktadır. Daha evvela hiç görülmeyen bir tasarım arayüz ve hiç yaşanmayan en özel en güzel dostluk ve arkadaşlıklar`a eşlik etmektedir. Mobil Sohbet olarak günümüze adını yazdıran bizimmekan 12 yıllık deneyimini gün gün sizler yansıtmaktadır. tamamıyla sizler için emek sarf eden BizimMekan ekibi sizlerin ne şartlar altında sohbet odalarına bağlandığınızı kestirerek, işinizi kolaylaştıracak sistemleri yazmaya, geliştirmeye devam etmektedir. Mobil sohbet ile bizimmekan`da bir çok fazla aradığın arkadaşını takip edebilecek, onunla doyasıya sohbet edebileceksiniz! BizimMekan`da üzülmek bulunmamaktadır! Sohbet odaların da bağlı olmadığınız süre, Acaba aradığım Dostluk Orada Mı? diye düşünmek de bulunmamaktadır. sebebi ise bundan böyle bizimmekan mobil sohbet ile siz de oradasınız! BizimMekan Sizlere iyi Sohbetler Diler..

kelime sayısı: 495

Resimler
Dj EspiNa
Dj – iSyan ile Damardan Kalbe Yolculuk
Dj -DeniZ iLe Sevda DeniZi
Dj – QBiCamTe
Dj- Şekerkız iLe aŞk notaLarı
Dj- Seyh iLe Her Telden
Dj- BetüL ile Türkü Tadında
Dj-DeLidoLu iLe EğLenceLi SaatLer
Yorum

biyo

Genel

Çanakkale Savaşı (1915-1916)Çanakkale Savaşı (1915-1916)...

Çanakkale Savaşı, 1. Dünya Savaşı’nin ...

Ugur getirdigine inandiklarimizUgur getirdigine inandiklarimi...

Sizin yokmuydu uğur getirdiğine inandığınız…...

Limon ağacıLimon ağacı

Hiç Limon kokan bir bahar havasına uyandınız...

Hayatan anlam katan KADINDIR!Hayatan anlam katan KADINDIR!

Kadın dediğin; Öncelikle sadakat, güven bir...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için özeL DoodLe: En güzeL 29 Ekim mesajLarı burada..29 Ekim Cumhuriyet Bayramı içi...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı geldi çattı; miLyonLarca...

biyo

Albümler

ThorThor

Gösterime giriş tarihi: 29 Nisan 2011 (Türkiye)...

Örümcek Adam: Eve DönüşÖrümcek Adam: Eve Dönüş

Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne...

Transformers 5: Son ŞövalyeTransformers 5: Son Şövalye

Son Şövalye, Transformers bu sefer serinin özündeki...

Ruhlar EviRuhlar Evi

Genç bir Amerikalı çift olan Julie ve Jim, fotoğraf...

Arabalar – 3Arabalar – 3

Pixar’ın sevilen serisi Arabalar‘ın...

video

Fragmanlar

ThorThor

Gösterime giriş tarihi: 29 Nisan 2011 (Türkiye)...

Örümcek Adam: Eve DönüşÖrümcek Adam: Eve Dönüş

Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne...

Transformers 5: Son ŞövalyeTransformers 5: Son Şövalye

Son Şövalye, Transformers bu sefer serinin özündeki...

Ruhlar EviRuhlar Evi

Genç bir Amerikalı çift olan Julie ve Jim, fotoğraf...

Arabalar – 3Arabalar – 3

Pixar’ın sevilen serisi Arabalar‘ın...